Potrzebujemy dalszych działań Komisji Europejskiej!

Za mną kolejna ważna dyskusja z Radą i Komisją o społecznych i gospodarczych skutkach wojny w Ukrainie oraz wprowadzeniu podatku od nadzwyczajnych zysków. 🇪🇺

Wprowadziliśmy już szereg środków, które mają na celu zabezpieczenie alternatywnych źródeł dostaw energii, zmniejszenie zapotrzebowania na energię i rozwiązanie problemu wysokich cen rynkowych energii elektrycznej i gazu.

Musimy jednak dopilnować, aby środki były odpowiednio ukierunkowane na osoby znajdujące się w najtrudniejszej sytuacji, ponieważ nadmierne wsparcie fiskalne doprowadziłoby do wzrostu inflacji.

Komisja Europejska musi aktywniej podejść do obecnego szoku cenowego! Musimy podjąć kroki w celu ograniczenie cen hurtowych gazu, zamrożeniu cen uprawnień ETS, to kluczowe działania dla poprawy sytuacji Unii Europejskiej 🇪🇺

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

18 listopada 2022
jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie

jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strz (...)

Serdecznie dziękuję za zaproszenie! Niesamowity jubileusz - 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszyn (...)

17 listopada 2022
NIE DLA DEZINFORMACJI

NIE DLA DEZINFORMACJI

Nie dajmy się dezinformacji, weryfikujmy źródła newsów! Unia Europejska walczy z fałszywymi informacjami. 🇪🇺🇵 (...)

16 listopada 2022
Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskiej

Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskie (...)

Akt o usługach cyfrowych to zbiór nowych unijnych przepisów mających zapewnić bezpieczniejsze i bardziej rozliczalne śr (...)

16 listopada 2022
Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Seniorzy! Dziękuję, że mogę codziennie się od Was uczyć, obserwować i wspierać Wasze wspaniałe inicjatywy! Jestem pe (...)