Za mundurem… Kępno sznurem

Za nami widowiskowy koncert orkiestr dętych służb mundurowych „ Za mundurem…Kępno sznurem”. Gratulacje dla Organizatorów – Stowarzyszenia „Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński” działającego przy Komendzie Policji w Kępnie, realizując zadanie publiczne współfinansowane ze środków Powiatu Kępińskiego. Dziękuję za zaproszenie i podziękowania❗❗

💪 Wspaniałe święto, w którym oprócz fantastycznej zabawy mogliśmy skupić się na bezpieczeństwie. Dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców to nasz obowiązek Dziękuję służbom, samorządowi oraz mieszkańcom za współpracę, która jest szczególnie istotny w sytuacji, w której obecnie znajduje się Europa 🇵🇱

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

18 listopada 2022
jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie

jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strz (...)

Serdecznie dziękuję za zaproszenie! Niesamowity jubileusz - 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszyn (...)

17 listopada 2022
NIE DLA DEZINFORMACJI

NIE DLA DEZINFORMACJI

Nie dajmy się dezinformacji, weryfikujmy źródła newsów! Unia Europejska walczy z fałszywymi informacjami. 🇪🇺🇵 (...)

16 listopada 2022
Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskiej

Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskie (...)

Akt o usługach cyfrowych to zbiór nowych unijnych przepisów mających zapewnić bezpieczniejsze i bardziej rozliczalne śr (...)

16 listopada 2022
Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Seniorzy! Dziękuję, że mogę codziennie się od Was uczyć, obserwować i wspierać Wasze wspaniałe inicjatywy! Jestem pe (...)