Uroczyste otwarcie Klubu Senior+ w Głuszynie

Dziękuję za zaproszenie❗️ Cieszę się, że tak aktywna inicjatywa seniorów ma swoje miejsce, ogromne GRATULACJE❗️❗️ dla wszystkich zaangażowanych w powstanie tego miejsca❗️ Jestem pewna, że kamizelki z naszej europejskiej 🇪🇺 akcji Bądź widoczny, bądź bezpieczny! będą przydatne przy niejednej aktywności! 💪

Inwestycja polegała na przebudowie budynku po byłej szkole podstawowej w Głuszynie. To 10 nowych miejsc opieki dla osób starszych mających co najmniej 60 lat oraz wyposażono obiekt w niezbędny sprzęt. Wartość inwestycji wyniosła 456 191,94 zł, suma kosztów wyposażenia obiektu w niezbędny sprzęt i umeblowanie wyniosła 49 690,49 zł. Wartość dofinansowania zadania w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 edycja 2022 Moduł I „Utworzenie i wyposażenie Klubu „Senior+” pomiędzy Wojewodą Wielkopolskim a Gminą Kraszewice wyniosła 200 000,00 zł.

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

27 lutego 2024

 (...)

29 stycznia 2024
Posiedzenie Komisji FEMM i LIBE

Posiedzenie Komisji FEMM i LIBE

🇪🇺 Na posiedzeniu komisji FEMM poruszyliśmy wiele ważnych tematów z przedstawicielami Komisji Wolności Obywatelskic (...)

29 stycznia 2024
Zakaz połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chronionych

Zakaz połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chroni (...)

🌊 Potrzebne bardziej zrównoważone podejście do zakazu połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chronionych  (...)

29 stycznia 2024
Przyjęliśmy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach, Sudanie i Tadżykistanie.

Przyjęliśmy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach (...)

🇪🇺 W ubiegłym tygodniu jako Parlament Europejski przyjęliśmy trzy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach, Su (...)