Skutecznie dla regionu!

✅️+2 MILIONY złotych z Rezerwy Budżetu Państwa 🇵🇱Premiera Mateusza Morawieckiego dla Kępińskiego Szpitala na doposażenie i zakup sprzętu dla zmodernizowanych ODDZIAŁÓW

👍anestezjologii i intensywnej terapii
👍ginekologii
👍położnictwa

✅ ok ️400 tysięcy złotych z budżetu Powiatu Kępińskiego

Dziękuję w imieniu Mieszkańców I Pacjentów Panu Premierowi❗️Gratuluję Zarządowi Powiat Kępiński Kępińskiego że Starostą Robert Kieruzal Kieruzalem, Wicestarostą Alicja Śniegocka oraz Paniom Dyrektor Szpital w Kępnie za skuteczność inwestycyjną i kierunek rozwoju oraz współpracę dla bezpieczeństwa zdrowia i życie Pacjentów❗️❗️

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)