Piękny jubileusz 70 – lecia KGW Osiny

Moje Drogie Kobiety ❤️ rośnie! Dziękuję za to ogromne zaangażowanie, akcje i uśmiech każdego dnia; za pielęgnowanie tradycji I lokalnej kultury w naszej małej Ojczyzie i Europie🇵🇱🇪🇺. Jestem dumna, że mogę z tak wspaniałymi KOBIETAMI współpracować.

Zawsze z Wami!!!

Gratuluję Paniom – Członkiniom Koła odznaczonym Medalem Ministra,Rolnictwa I Rozwoju Wsi❗️Pani Przewodniczącej KGW Osiny i radnej Miasta i Gminy Kępno Anna Wojtaszek ogromne słowa wdzięczności za oddane ❤️ i zawsze życzliwość. ❗️❗️❗️ANIU – DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO MOZEMY ZAWSZE RAZEM ZROBIĆ 👍😘

Za Nami ten wspaniały jubileusz – 70 lat KGW Osiny❗ Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe, bardzo dziękuje za zaproszenie oraz wkład w działalność na rzecz lokalnej społeczności i rozwoj Wielkopolski😊

👍Uroczystość uświetniły piękne występy przygotowane przez przedszkolaków z Osin oraz występ tenora – Pana Dariusza Pietrzykowskiego.

Życzę kolejnych lat tak aktywnej działalności❗❤️z Wami…

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

27 lutego 2024

 (...)

29 stycznia 2024
Posiedzenie Komisji FEMM i LIBE

Posiedzenie Komisji FEMM i LIBE

🇪🇺 Na posiedzeniu komisji FEMM poruszyliśmy wiele ważnych tematów z przedstawicielami Komisji Wolności Obywatelskic (...)

29 stycznia 2024
Zakaz połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chronionych

Zakaz połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chroni (...)

🌊 Potrzebne bardziej zrównoważone podejście do zakazu połowów z ruchomego dna na morskich obszarach chronionych  (...)

29 stycznia 2024
Przyjęliśmy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach, Sudanie i Tadżykistanie.

Przyjęliśmy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach (...)

🇪🇺 W ubiegłym tygodniu jako Parlament Europejski przyjęliśmy trzy rezolucje dotyczące praw człowieka w Chinach, Su (...)