Piękny jubileusz 70 – lecia KGW Osiny

Moje Drogie Kobiety ❤️ rośnie! Dziękuję za to ogromne zaangażowanie, akcje i uśmiech każdego dnia; za pielęgnowanie tradycji I lokalnej kultury w naszej małej Ojczyzie i Europie🇵🇱🇪🇺. Jestem dumna, że mogę z tak wspaniałymi KOBIETAMI współpracować.

Zawsze z Wami!!!

Gratuluję Paniom – Członkiniom Koła odznaczonym Medalem Ministra,Rolnictwa I Rozwoju Wsi❗️Pani Przewodniczącej KGW Osiny i radnej Miasta i Gminy Kępno Anna Wojtaszek ogromne słowa wdzięczności za oddane ❤️ i zawsze życzliwość. ❗️❗️❗️ANIU – DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO MOZEMY ZAWSZE RAZEM ZROBIĆ 👍😘

Za Nami ten wspaniały jubileusz – 70 lat KGW Osiny❗ Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe, bardzo dziękuje za zaproszenie oraz wkład w działalność na rzecz lokalnej społeczności i rozwoj Wielkopolski😊

👍Uroczystość uświetniły piękne występy przygotowane przez przedszkolaków z Osin oraz występ tenora – Pana Dariusza Pietrzykowskiego.

Życzę kolejnych lat tak aktywnej działalności❗❤️z Wami…

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)