Piękna Inwestycja w Gminie Czajków

Piękna Inwestycja w Gminie Czajków ❤️ Żłobek i Przedszkole Leśnej Skrzaty❗️Gratuluję wszystkim Mieszkańcom, a szczególnie Rodzicom, którzy mają teraz wspaniałe i bezpieczne warunki dla opieki nad swoimi Pociechami.

Dziękuję! Włodarzowi Gminy Henryki Plichcie i wszystkim współpracownikom za tak odpowiedzialne podejście i realizację ambitnych planów i marzeń!

Ogromne wsparcie Premiera Mateusza Morawieckiego umożliwiło realizację projektu dzięki wsparciu z budżetu Państwa w postaci 3 500 000 złotych – ponad 47% wartości Inwestycji.
2 500 000 ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz 1 000 000 złotych wsparcia ze środków walki z COVID.

Jestem dumna, że moja praca i współpraca może przynosić kolejne tak oczekiwane dla Mieszkańców inwestycje, które umożliwią każdej mamie godzenie życia rodzinnego i zawodowego. To nasz wspólny sukces!

A tak niedawno było „ściernisko…”. Wśród zdjęć kilka ujęć z symbolicznego wkopania kamienia węgielnego.

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)