Panie Ministrze- DZIĘKUJĘ

Dziękuję w imieniu Rolników, Sołtysów, Samorządowców i Mieszkańców Gmin i Powiatów Kępińskiego i Ostrzeszowskiego za przyjęcie zaproszenia do Kępna i bardzo merytoryczne spotkanie oraz otwartą dyskusję dotyczącą Krajowego Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027 dla polskiej wsi 🇪🇺🇵🇱 tematów tak ważnych dla bezpieczeństwa żywnościowego polskiego rolnika, opłacalności w produkcji w Europie, konkurencyjności oraz oraz szansa dla rozwoju i wykorzystania środków z WPR i Polityki Spójności na obszary wiejskie❗️❗️❗️

👍Dziękuję za codzienną współpracę wszystkim Mieszkańcom Powiatu Kępińskiego i Ostrzeszowskiego dla Regionu naszej poludniowej Wielkopolski oraz instytuccjom działającym na rzecz Rolników, których celem i obowiązkiem jest pomagać i wspierać wiedzą i doradztem❗️❗️❗️

Wicepremier, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henrykiem Kowalczykiem w Kępnie ❗️

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

18 listopada 2022
jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie

jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strz (...)

Serdecznie dziękuję za zaproszenie! Niesamowity jubileusz - 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszyn (...)

17 listopada 2022
NIE DLA DEZINFORMACJI

NIE DLA DEZINFORMACJI

Nie dajmy się dezinformacji, weryfikujmy źródła newsów! Unia Europejska walczy z fałszywymi informacjami. 🇪🇺🇵 (...)

16 listopada 2022
Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskiej

Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskie (...)

Akt o usługach cyfrowych to zbiór nowych unijnych przepisów mających zapewnić bezpieczniejsze i bardziej rozliczalne śr (...)

16 listopada 2022
Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Seniorzy! Dziękuję, że mogę codziennie się od Was uczyć, obserwować i wspierać Wasze wspaniałe inicjatywy! Jestem pe (...)