Otwarcie sali wiejskiej w Karminie

To inwestycja DLA MIESZKAŃCÓW ❗️❗️💪

W ramach inwestycji powstała sala wiejska dla 100 osób wraz z zapleczem technicznym, sanitarnym oraz kuchennym. To 365,79 metrów kwadratowych DLA MIESZKAŃCÓW💪

Całkowita wartość zadania wynosi ponad ✔️ 2,5 mln zł. Gmina Dobrzyca na budowę sali otrzymała dofinansowanie w wysokości ✔️ 1,4 mln zł. Środki pozyskano w ramach 🇵🇱 Rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej – tzw. wsparcie gmin popegeerowskich.

OGROMNE GRATULACJE!! Dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania miejsca integracji Mieszkańców!

Otwarcie uświetniły występy najmłodszych mieszkańców gminy

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)