Odznaczenia Premiera RP Mateusza Morawieckiego

Jestem dumna, że mogłam wręczyć specjalne Odznaczenie Premiera RP Mateusza Morawieckiego dla Szefowej Związki Emeryturów i Rencistów O/Krotoszyn Ireny Marszałek że specjalną dedykacją dla wszystkich 1100 członkin i członków – wspaniałych ludzi ❤️złotego wieku❗️❗️❗️

60 lat oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krotoszynie – piękny jubileusz za nami❗ Dziękuję, moi Kochani, że zawsze mogę być z Wami❗️

Dziękuję za zaproszenie❗❗ To zaszczyt móc spotkać się z osobami, które tak aktywnie działają w swoim regionie na rzecz aktywizacji seniorów❗ To wspaniały kierunek rozwoju i opieki także w całej Unii Europejskiej❗🇪🇺

Oddział w Krotoszynie liczy aż 1100 członków, którzy organizują wiele fantastycznych wydarzeń, m. in. „Senior z Inicjatywą”, Dzień Kobiet, Dzień Inwalidy, Dzień 80+, Dzień Seniora i spotkanie noworoczne. W tym roku zorganizowali aż 7 turnusów wakacyjnych, w których uczestniczyło 350 osób.

Podczas wydarzenia miałam zaszczyt wręczyć z Burmistrzem Krotoszyna Franciszek Marszałek medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości nadany przez Prezesa Rady Ministrów Mateusz Morawiecki przewodniczącej Irenie Marszałek.

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

18 listopada 2022
jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie

jubileusz – 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strz (...)

Serdecznie dziękuję za zaproszenie! Niesamowity jubileusz - 355-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszyn (...)

17 listopada 2022
NIE DLA DEZINFORMACJI

NIE DLA DEZINFORMACJI

Nie dajmy się dezinformacji, weryfikujmy źródła newsów! Unia Europejska walczy z fałszywymi informacjami. 🇪🇺🇵 (...)

16 listopada 2022
Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskiej

Kolejny krok w walce o cyberbezpieczeństwo Unii Europejskie (...)

Akt o usługach cyfrowych to zbiór nowych unijnych przepisów mających zapewnić bezpieczniejsze i bardziej rozliczalne śr (...)

16 listopada 2022
Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Gminny Dzień Seniora w Gizałkach

Seniorzy! Dziękuję, że mogę codziennie się od Was uczyć, obserwować i wspierać Wasze wspaniałe inicjatywy! Jestem pe (...)