Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021!

Kilka ujęć z konferencji otwierającej proces realizacji i wdrażania projektu w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021! Dziękuję za zaproszenie! Wspaniale jest oglądać pracę ambitnych przedsiębiorców, wspieranych przez 🇪🇺 Unię Europejską oraz 🇵🇱 Polskę 💪

Celem programu jest poprawa konkurencyjności polskich małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wsparcie w opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług. Działania realizowane w ramach programu mają również wzmocnić współpracę pomiędzy firmami z 🇵🇱 Polski i 🇳🇴 Norwegii.

W ramach schematu „Technologie przyjazne środowisku” aż 78 wniosków zostało rozpatrzonych pozytywnie, a tym samym – otrzymało dofinansowanie. Wśród nich znalazł się też wniosek Firmy Domel Meble Podłogi.

Pozytywnie rozpatrzone wnioski zajmowały się głównie projektami inwestycji w szeroko rozumianym sektorze produkcji przemysłowej, a także w branży przetwórstwa odpadów.

Dzięki projektowi Domel będzie mógł poszerzyć swoją ofertę produktową, powiększyć park maszynowy oraz wdrożyć nowy ciąg technologiczny, także wprowadzić dwa innowacyjne w skali kraju rozwiązania – przemysłową mozaikę z litego drewna oraz innowację procesową w obszarze jej wytwarzania.

Nowe rozwiązania dostarczą firmom, które otrzymały wsparcie szereg korzyści. To również doskonały sposób na wzmocnienie współpracy z norweskimi partnerami.

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

17 stycznia 2023
30 lat jednolitego rynku europejskiego

30 lat jednolitego rynku europejskiego

1 stycznia 1993 r. ustanowiono jednolity rynek europejski, który dał nam swobodny przepływ ✔️ towarów, ✔️ usług, (...)

17 stycznia 2023
stałe nabory do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

stałe nabory do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska (...)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi stałe nabory do licznych programów. Zależy mi, na wsp (...)

17 stycznia 2023
Szwecja przejmuje prezydencję w Radzie UE

Szwecja przejmuje prezydencję w Radzie UE

🇪🇺Szwecja przejmuje prezydencję w Radzie UE 🇸🇪 Cztery priorytety szwedzkiej prezydencji to: ✔️ Bezpiecze (...)

16 stycznia 2023
Już dziś rozpoczyna się Sesja Plenarna w Strasburgu

Już dziś rozpoczyna się Sesja Plenarna w Strasburgu

 (...)