Cyfryzacja i cyberbezpieczństwo – za nami ważna wideokonferencja dla Wielkopolskich Samorządów

Sekretarza Stanu, Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa Janusz Cieszyński oraz Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński przeprowadzili merytoryczne i ważne spotkanie podsumowujące nabór wniosków na wsparcie rodzin popeegerowskich w zakupie sprzętu komputerowego i dostępu do Internetu. Województwo Wielkopolskie jest najliczniej reprezentowane pod względem przyznawanych komputerów❗

Omówiliśmy również przyszłoroczne plany realizacji programu: Cyfrowe Kluby Seniora, którego celem jest doposażenie stanowisk komputerowych oraz podniesienie kompetencji cyfrowych seniorów.

Wspieramy rozwój cyfryzacji!

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)