Bądź widoczny – Bądź bezpieczny

Jeśli dodatkowo chcesz otrzymać kamizelkę odblaskową, która zwiększa Twoje bezpieczeństwo – zapraszam do mojego biura Al. Marcinkowskiego 12c lub umów się po odbiór posel@mozdzanowska.pl

👍już ponad 14 tysięcy kamizelek odblaskowych przekazałam dla grup, członków organizacji społecznych oraz zainteresowanych Mieszkańców Wielkopolski biorących udział w swoich aktywnościach, gdzie widoczność jest podstawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym❗️❗️❗️

Dziękuję za promowanie AKCJI, dziękuje za tak wspaniałą współpracę i tak odpowiedzialną postawę w budowaniu świadomości społecznej ❤️❤️❤️ …i zapraszam!

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)