5 lat funkcjonowania ustawy o KGW

Jestem dumna❗️Spełniło się moje marzenie… z sukcesem WAS -DROGIE KOBIETY GOSPODARNE I WYJĄTKOWE- z jak ogromną agencjalą i wreszciec zasłużonym uznaniem w ostatnich kilku latach ❤️5 lat funkcjonowania ustawy o KGW❤️poważane są Panie i Panowie Kół Gospodyń Wiejskich przez instytucje i najważniejsze osoby w Państwie🇵🇱

❗️❗️❗️Dziekuję Panu Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie oraz małżonce za współpracę przy tworzeniu tak ważnej, tak bardzo potrzebnej dla wartości – tradycji – szacunku pokoleń- dla polskiej Wsi, dla tradycji w nowoczesności, dla przedsiębiorczości KOBIET, dla POLSKI i Europy w tej ustawie❗️❗️

Kalendarz

Pozostałe aktualności ... z ostatniej chwili

12 maja 2023
Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa w Parlamencie Europejskim

Przemówienie Prezydenta Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa  (...)

W swoim przemówieniu Marcelo Rebelo de Sousa skupił się na wyzwaniach stojących przed Unią Europejską - odbudową po wo (...)

12 maja 2023
Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Kosowo i Serbia na drodze do Unii Europejskiej

Popieramy wniosek Kosowa o członkostwo w UE. Choć nadal istnieją obszary do poprawy - Kosowo skrupulatnie dąży do popraw (...)

12 maja 2023
Wspólnie dla Ukrainy

Wspólnie dla Ukrainy

Ukraina potrzebuje wsparcia Unii Europejskiej w walce z agresją ze strony Rosji. Podczas trwającej sesji plenarnej pilnie z (...)

12 maja 2023
Budżet UE na 2024

Budżet UE na 2024

W wieloletnich ramach finansowych na lata 2021-2027 zapisano w budżecie kwotę 12,9 mld euro w cenach z 2018 r. (15 mld euro (...)